Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 4,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
19-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Racłavia Racławice | 0-4 |
19-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Łąka Prudnicka - Polonia Biała | 0-4 |
19-08-2023 (So) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Dytmarów | 2-6 |
19-08-2023 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - Otmęt Krapkowice | 1-4 |
20-08-2023 (N) - 14:00 | Unia Tułowice - Sudety Moszczanka | 5-1 |
20-08-2023 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - Fortuna II Głogówek | 5-2 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2023 (So) - 15:00 | Polonia Biała - Racłavia Racławice | 1-1 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Unia Tułowice | 1-0 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Sudety Moszczanka - LKS Rusocin | 3-3 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Otmęt Krapkowice - LZS Rzepce | 2-0 |
27-08-2023 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - LZS Ścinawa Nyska | 2-1 |
27-08-2023 (N) - 17:00 | LZS Łąka Prudnicka - Metalowiec Łambinowice | 3-2 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2023 (So) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Polonia Biała | 2-1 |
02-09-2023 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Otmęt Krapkowice | 0-2 |
02-09-2023 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - Sokół Niemodlin | 3-5 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | Unia Tułowice - LZS Dytmarów | 4-1 |
03-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - Sudety Moszczanka | 5-5 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | Racłavia Racławice - Fortuna II Głogówek | 1-4 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2023 (So) - 15:00 | Polonia Biała - Fortuna II Głogówek | 5-0 |
09-09-2023 (So) - 16:30 | Otmęt Krapkowice - Racłavia Racławice | 2-2 |
09-09-2023 (So) - 16:30 | Sudety Moszczanka - LZS Ścinawa Nyska | 4-2 |
09-09-2023 (So) - 13:00 | Sokół Niemodlin - LZS Rzepce | 6-0 |
10-09-2023 (N) - 13:00 | LZS Dytmarów - LKS Rusocin | 2-1 |
10-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Łąka Prudnicka - Unia Tułowice | 2-6 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2023 (So) - 16:30 | LKS Rusocin - LZS Łąka Prudnicka | 9-1 |
16-09-2023 (So) - 16:30 | LZS Ścinawa Nyska - Sokół Niemodlin | 0-5 |
16-09-2023 (So) - 16:30 | Racłavia Racławice - Sudety Moszczanka | 1-2 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - LZS Dytmarów | 1-1 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | Unia Tułowice - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - Otmęt Krapkowice | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | Sokół Niemodlin - Racłavia Racławice | 1-0 |
23-09-2023 (So) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - LKS Rusocin | 2-2 |
23-09-2023 (So) - 15:00 | Polonia Biała - Otmęt Krapkowice | 1-0 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Łąka Prudnicka - LZS Rzepce | 1-3 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Dytmarów - LZS Ścinawa Nyska | 0-2 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Sudety Moszczanka - Fortuna II Głogówek | 1-6 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | Unia Tułowice - Polonia Biała | 3-3 |
30-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Łąka Prudnicka | 1-1 |
30-09-2023 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - LZS Dytmarów | 1-3 |
30-09-2023 (So) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - Sokół Niemodlin | 1-3 |
30-09-2023 (So) - 15:30 | Sudety Moszczanka - Otmęt Krapkowice | 2-1 |
01-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - Metalowiec Łambinowice | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2023 (So) - 15:00 | Polonia Biała - Sudety Moszczanka | 2-1 |
07-10-2023 (So) - 13:00 | Sokół Niemodlin - Otmęt Krapkowice | 2-4 |
07-10-2023 (So) - 15:30 | Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-4 |
08-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Dytmarów - Fortuna II Głogówek | 0-1 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Łąka Prudnicka - Racłavia Racławice | 1-7 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | Unia Tułowice - LKS Rusocin | 5-3 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2023 (So) - 13:00 | LKS Rusocin - Polonia Biała | 1-1 |
14-10-2023 (So) - 15:30 | Racłavia Racławice - Metalowiec Łambinowice | 3-1 |
14-10-2023 (So) - 15:30 | Otmęt Krapkowice - LZS Dytmarów | 6-0 |
14-10-2023 (So) - 15:30 | Sudety Moszczanka - Sokół Niemodlin | 2-5 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Fortuna II Głogówek - LZS Łąka Prudnicka | 2-0 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Rzepce - Unia Tułowice | 2-9 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2023 (So) - 13:00 | LKS Rusocin - LZS Rzepce | 3-1 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Unia Tułowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-4 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Polonia Biała - Sokół Niemodlin | 0-4 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Dytmarów - Sudety Moszczanka | 1-2 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Łąka Prudnicka - Otmęt Krapkowice | 0-4 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - Fortuna II Głogówek | 4-2 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Rzepce - Polonia Biała | 0-2 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | Racłavia Racławice - Unia Tułowice | 6-1 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | Otmęt Krapkowice - Metalowiec Łambinowice | 8-1 |
28-10-2023 (So) - 14:30 | Sudety Moszczanka - LZS Łąka Prudnicka | 1-0 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Ścinawa Nyska - LKS Rusocin | 2-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Sokół Niemodlin - LZS Dytmarów | 4-2 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2023 (So) - 13:30 | Polonia Biała - LZS Dytmarów | 0-0 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka | 7-2 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | LKS Rusocin - Racłavia Racławice | 1-1 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Unia Tułowice - Fortuna II Głogówek | 3-3 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Łąka Prudnicka - Sokół Niemodlin | 2-2 |
05-11-2023 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - LZS Ścinawa Nyska | 2-4 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2023 (So) - 13:30 | LZS Ścinawa Nyska - Polonia Biała | 1-1 |
11-11-2023 (So) - 13:30 | Racłavia Racławice - LZS Rzepce | 1-1 |
11-11-2023 (So) - 13:30 | Otmęt Krapkowice - Unia Tułowice | 6-1 |
11-11-2023 (So) - 13:00 | Sokół Niemodlin - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | Fortuna II Głogówek - LKS Rusocin | 5-4 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Dytmarów - LZS Łąka Prudnicka | 1-2 |
Kolejka 14 | ||
09-03-2024 (So) - 13:00 | Polonia Biała - LZS Łąka Prudnicka | 3-0 |
09-03-2024 (So) - 15:00 | Sudety Moszczanka - Unia Tułowice | 6-6 |
09-03-2024 (So) - 15:00 | Otmęt Krapkowice - LKS Rusocin | 2-1 |
09-03-2024 (So) - 15:00 | Racłavia Racławice - LZS Ścinawa Nyska | 3-1 |
10-03-2024 (N) - 15:00 | Fortuna II Głogówek - LZS Rzepce | 5-1 |
10-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
16-03-2024 (So) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Łąka Prudnicka | 1-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | Racłavia Racławice - Polonia Biała | 1-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | Unia Tułowice - Sokół Niemodlin | 1-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | LKS Rusocin - Sudety Moszczanka | 3-2 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Ścinawa Nyska - Fortuna II Głogówek | 1-0 |
17-03-2024 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - Otmęt Krapkowice | 0-2 |
Kolejka 16 | ||
23-03-2024 (So) - 15:30 | Polonia Biała - Metalowiec Łambinowice | 1-1 |
23-03-2024 (So) - 15:30 | Otmęt Krapkowice - LZS Ścinawa Nyska | 2-0 |
23-03-2024 (So) - 13:00 | Sudety Moszczanka - LZS Rzepce | 2-1 |
23-03-2024 (So) - 15:00 | Sokół Niemodlin - LKS Rusocin | 3-3 |
24-03-2024 (N) - 13:00 | LZS Dytmarów - Unia Tułowice | 0-5 |
24-03-2024 (N) - 13:00 | Fortuna II Głogówek - Racłavia Racławice | 1-3 |
Kolejka 17 | ||
06-04-2024 (So) - 16:00 | Unia Tułowice - LZS Łąka Prudnicka | 3-1 |
06-04-2024 (So) - 16:00 | LKS Rusocin - LZS Dytmarów | 7-0 |
06-04-2024 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice | 1-2 |
06-04-2024 (So) - 16:00 | LZS Ścinawa Nyska - Sudety Moszczanka | 1-2 |
07-04-2024 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - Polonia Biała | 4-0 |
07-04-2024 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - Sokół Niemodlin | 1-5 |
Kolejka 18 | ||
13-04-2024 (So) - 16:30 | Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice | 3-0 |
13-04-2024 (So) - 16:30 | LZS Łąka Prudnicka - LKS Rusocin | 0-3 |
13-04-2024 (So) - 16:30 | Sokół Niemodlin - LZS Ścinawa Nyska | 5-1 |
13-04-2024 (So) - 16:30 | Sudety Moszczanka - Racłavia Racławice | 0-2 |
14-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - LZS Rzepce | 5-3 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | Otmęt Krapkowice - Fortuna II Głogówek | 3-0 |
Kolejka 19 | ||
20-04-2024 (So) - 17:00 | Otmęt Krapkowice - Polonia Biała | 2-2 |
20-04-2024 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - Sokół Niemodlin | 3-4 |
20-04-2024 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów | 0-2 |
20-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - Metalowiec Łambinowice | 3-0 |
21-04-2024 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - LZS Łąka Prudnicka | 2-1 |
21-04-2024 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - Sudety Moszczanka | 2-1 |
Kolejka 20 | ||
27-04-2024 (So) - 16:00 | Otmęt Krapkowice - Sudety Moszczanka | 2-3 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Polonia Biała - Unia Tułowice | 1-6 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Rzepce | 4-1 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Łąka Prudnicka - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - Racłavia Racławice | 0-3 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Fortuna II Głogówek | 1-0 |
Kolejka 21 | ||
04-05-2024 (So) - 17:00 | Sudety Moszczanka - Polonia Biała | 1-3 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | Otmęt Krapkowice - Sokół Niemodlin | 1-1 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - LZS Łąka Prudnicka | 13-1 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice | 2-7 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - Unia Tułowice | 1-4 |
05-05-2024 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - LZS Dytmarów | 5-0 |
Kolejka 22 | ||
11-05-2024 (So) - 17:00 | Polonia Biała - LKS Rusocin | 2-5 |
11-05-2024 (So) - 14:00 | Unia Tułowice - LZS Rzepce | 5-0 |
11-05-2024 (So) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - Racłavia Racławice | 3-0 |
11-05-2024 (So) - 15:00 | Sokół Niemodlin - Sudety Moszczanka | 6-0 |
12-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Łąka Prudnicka - Fortuna II Głogówek | 4-3 |
12-05-2024 (N) - 17:30 | LZS Dytmarów - Otmęt Krapkowice | 1-1 |
Kolejka 23 | ||
18-05-2024 (So) - 17:00 | Sudety Moszczanka - LZS Dytmarów | 2-3 |
18-05-2024 (So) - 16:00 | Sokół Niemodlin - Polonia Biała | 2-0 |
18-05-2024 (So) - 17:00 | Otmęt Krapkowice - LZS Łąka Prudnicka | 4-2 |
19-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Rzepce - LKS Rusocin | 1-4 |
19-05-2024 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
19-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Unia Tułowice | 2-4 |
Kolejka 24 | ||
25-05-2024 (So) - 17:00 | Polonia Biała - LZS Rzepce | 2-0 |
25-05-2024 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Ścinawa Nyska | 6-3 |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Unia Tułowice - Racłavia Racławice | 0-3 |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Otmęt Krapkowice | 2-0 |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka | 1-4 |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - Sokół Niemodlin | 0-0 |
Kolejka 25 | ||
01-06-2024 (So) - 17:30 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Rzepce | - |
01-06-2024 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - LKS Rusocin | - |
01-06-2024 (So) - 17:30 | LZS Dytmarów - Polonia Biała | - |
01-06-2024 (So) - 17:00 | Sudety Moszczanka - Metalowiec Łambinowice | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | Sokół Niemodlin - LZS Łąka Prudnicka | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | Fortuna II Głogówek - Unia Tułowice | - |
Kolejka 26 | ||
08-06-2024 (So) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | LZS Łąka Prudnicka - LZS Dytmarów | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Unia Tułowice - Otmęt Krapkowice | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | LKS Rusocin - Fortuna II Głogówek | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | LZS Rzepce - Racłavia Racławice | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Polonia Biała - LZS Ścinawa Nyska | - |