Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
17-03-2024 (N) - 10:00 | Fortuna III Głogówek - Fortuna II Głogówek | 0-32 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | LZS Walce - UKS II Głuchołazy | 4-5 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | UKS Głogówek - Polonia Głubczyce | 4-3 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Piątka II Prudnik - Racłavia Racławice | 4-5 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Cukrownik Baborów - LZS Lubrza | 10-2 |
18-03-2024 (Pn) - 18:00 | Rolnik Głogówek - Orlik Prudnik | 1-5 |
19-03-2024 (Wt) - 16:00 | Polonia Gościęcin - Orzeł Branice | - |
Kolejka 2 | ||
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Polonia Głubczyce - UKS II Głuchołazy | 6-9 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Orlik Prudnik - LZS Walce | 3-1 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Orzeł Branice - Rolnik Głogówek | 0-6 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Fortuna II Głogówek - Polonia Gościęcin | - |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | LZS Lubrza - Fortuna III Głogówek | 1-8 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Racłavia Racławice - Cukrownik Baborów | 1-9 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | UKS Głogówek - Piątka II Prudnik | 6-4 |
Kolejka 3 | ||
03-04-2024 (Śr) - 18:00 | Rolnik Głogówek - Fortuna II Głogówek | 0-5 |
03-04-2024 (Śr) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Lubrza | - |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | UKS II Głuchołazy - Orlik Prudnik | 4-11 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | LZS Walce - Orzeł Branice | 9-1 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Piątka II Prudnik - Polonia Głubczyce | 1-9 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Cukrownik Baborów - UKS Głogówek | 1-4 |
07-04-2024 (N) - 10:30 | Fortuna III Głogówek - Racłavia Racławice | 9-2 |
Kolejka 4 | ||
07-04-2024 (N) - 12:00 | Piątka II Prudnik - Cukrownik Baborów | 1-7 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Orlik Prudnik | 2-1 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Orzeł Branice - UKS II Głuchołazy | 4-3 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Fortuna II Głogówek - LZS Walce | 6-2 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | LZS Lubrza - Rolnik Głogówek | 3-5 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Racłavia Racławice - Polonia Gościęcin | - |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | UKS Głogówek - Fortuna III Głogówek | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
14-04-2024 (N) - 11:30 | Fortuna III Głogówek - Piątka II Prudnik | 6-5 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Cukrownik Baborów - Polonia Głubczyce | 3-4 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Polonia Gościęcin - UKS Głogówek | - |
15-04-2024 (Pn) - 18:00 | Rolnik Głogówek - Racłavia Racławice | 15-0 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | LZS Walce - LZS Lubrza | 16-1 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | UKS II Głuchołazy - Fortuna II Głogówek | 2-5 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Orlik Prudnik - Orzeł Branice | 7-0 |
Kolejka 6 | ||
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Orzeł Branice | 8-0 |
22-04-2024 (Pn) - 17:00 | Fortuna II Głogówek - Orlik Prudnik | 6-1 |
22-04-2024 (Pn) - 17:00 | LZS Lubrza - UKS II Głuchołazy | 0-3 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | UKS Głogówek - Rolnik Głogówek | 3-8 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Piątka II Prudnik - Polonia Gościęcin | - |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Cukrownik Baborów - Fortuna III Głogówek | 4-6 |
29-04-2024 (Pn) - 18:00 | Racłavia Racławice - LZS Walce | 2-19 |
Kolejka 7 | ||
24-04-2024 (Śr) - 18:00 | Rolnik Głogówek - Piątka II Prudnik | 7-1 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Fortuna III Głogówek - Polonia Głubczyce | 2-3 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Polonia Gościęcin - Cukrownik Baborów | - |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | LZS Walce - UKS Głogówek | 2-1 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | UKS II Głuchołazy - Racłavia Racławice | 3-0 v.o. |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Orlik Prudnik - LZS Lubrza | 11-3 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Orzeł Branice - Fortuna II Głogówek | 1-4 |
Kolejka 8 | ||
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Fortuna II Głogówek | 1-0 |
06-05-2024 (Pn) - 17:00 | LZS Lubrza - Orzeł Branice | 4-4 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Racłavia Racławice - Orlik Prudnik | 1-10 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | UKS Głogówek - UKS II Głuchołazy | 2-6 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piątka II Prudnik - LZS Walce | 3-14 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Fortuna III Głogówek - Polonia Gościęcin | - |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Cukrownik Baborów - Rolnik Głogówek | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Polonia Gościęcin - Polonia Głubczyce | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rolnik Głogówek - Fortuna III Głogówek | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - Cukrownik Baborów | 2-6 |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | UKS II Głuchołazy - Piątka II Prudnik | 9-0 |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - UKS Głogówek | 2-0 |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Orzeł Branice - Racłavia Racławice | 12-1 |
13-05-2024 (Pn) - 17:00 | Fortuna II Głogówek - LZS Lubrza | 13-1 |
Kolejka 10 | ||
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Polonia Głubczyce - LZS Lubrza | 9-4 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Racłavia Racławice - Fortuna II Głogówek | 1-17 |
16-05-2024 (Cz) - 16:00 | Piątka II Prudnik - Orlik Prudnik | 0-8 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Cukrownik Baborów - UKS II Głuchołazy | 4-5 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Fortuna III Głogówek - LZS Walce | 0-5 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Polonia Gościęcin - Rolnik Głogówek | - |
20-05-2024 (Pn) - 15:00 | UKS Głogówek - Orzeł Branice | 4-5 |
Kolejka 11 | ||
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rolnik Głogówek - Polonia Głubczyce | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - Polonia Gościęcin | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | UKS II Głuchołazy - Fortuna III Głogówek | 15-0 |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - Cukrownik Baborów | 2-2 |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Lubrza - Racłavia Racławice | 6-1 |
22-05-2024 (Śr) - 18:00 | Orzeł Branice - Piątka II Prudnik | 9-2 |
23-05-2024 (Cz) - 17:00 | Fortuna II Głogówek - UKS Głogówek | 13-0 |
Kolejka 12 | ||
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Racłavia Racławice | 19-1 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | UKS Głogówek - LZS Lubrza | 11-2 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Cukrownik Baborów - Orzeł Branice | 0-1 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Fortuna III Głogówek - Orlik Prudnik | 0-3 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Polonia Gościęcin - UKS II Głuchołazy | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rolnik Głogówek - LZS Walce | - |
29-05-2024 (Śr) - 16:30 | Piątka II Prudnik - Fortuna II Głogówek | 0-10 |
Kolejka 13 | ||
25-05-2024 (So) - 10:00 | LZS Lubrza - Piątka II Prudnik | 5-7 |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Racłavia Racławice - UKS Głogówek | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Fortuna II Głogówek - Cukrownik Baborów | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Orzeł Branice - Fortuna III Głogówek | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - Polonia Gościęcin | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | UKS II Głuchołazy - Rolnik Głogówek | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - Polonia Głubczyce | - |