Kolejka 18 | |
---|---|
Gorce Nowy Targ - KTS Gliwice |
7-3 |
Skarbek Tarnowskie Góry - Tur Grodzisk Mazowiecki |
7-3 |
Bronowianka Kraków - AZS Lublin |
10-0 |
AZS II Wrocław - UMCS Lublin |
4-6 |
JKTS Jastrzębie - KTS Nowy Dwór |
2-8 |
II liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Bronowianka Kraków
|
18 | 29 | 121 | - | 59 |
2. |
><
Skarbek Tarnowskie Góry
|
18 | 28 | 116 | - | 64 |
3. |
><
AZS II Wrocław
|
18 | 27 | 120 | - | 60 |
4. |
><
UMCS Lublin
|
18 | 22 | 102 | - | 78 |
5. |
><
AZS Lublin
|
18 | 20 | 84 | - | 96 |
6. |
><
KTS Nowy Dwór
|
18 | 20 | 103 | - | 77 |
><
Tur Grodzisk Mazowiecki
|
18 | 20 | 103 | - | 77 | |
8. |
><
JKTS Jastrzębie
|
18 | 5 | 45 | - | 135 |
9. |
><
KTS Gliwice
|
18 | 5 | 54 | - | 126 |
10. |
><
Gorce Nowy Targ
|
18 | 5 | 52 | - | 128 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 - 2018-08-08
Victoria Chrościce - Rokita Brzeg Dolny
Zagłębie Lubin - Cukrownik Chybie
Sygnał Lublin - AZS PWSZ Nysa
Bronowianka II Kraków - Gorce Nowy Targ
Skarbek Tarnowskie Góry - AZS UE II Wrocław
Kolejka 2 - 2018-09-15
AZS UE II Wrocław - Bronowianka II Kraków
Gorce Nowy Targ - Sygnał Lublin
AZS PWSZ Nysa - Zagłębie Lubin
Cukrownik Chybie - Victoria Chrościce
Rokita Brzeg Dolny - Skarbek Tarnowskie Góry
Terminarz - II liga kobiet
Kolejka 1 - 2017-09-09
Rokita Brzeg Dolny - Jedynka Łódź
Dwójka Rawa Mazowiecka - Karpaty Krosno
Victoria Chrościce - AZS PWSZ Nysa
Cukrownik Chybie - AZS II Lublin
Gorce Nowy Targ - AZS II Wrocław
Kolejka 2 - 2017-09-16
Jedynka Łódź - Dwójka Rawa Mazowiecka
Victoria Chrościce - Karpaty Krosno
AZS PWSZ Nysa - AZS II Lublin
Cukrownik Chybie - Gorce Nowy Targ
AZS II Wrocław - Rokita Brzeg Dolny
AZS LUBLIN - AZS NYSA 9-1
Liu - Dudzińska 3-0 (4, 5, 6)
Urbańczyk - Paszek 1-3 (-9, 9, -7, -5)
Liu - Paszek 3-1 (-9, 7, 6, 9)
Urbańczyk - Dudzińska 3-1 (9, 7, -8, 9)
Pawlak - Włuczyńska 3-1 (-10, 5, 6, 10)
Sivakova - Łacny 3-1 (-7, 6, 4, 8)
Pawlak - Matusiak 3-0 (4, 4, 2)
Sivakova - Włuczyńska 3-2 (7, -6, 11, -8, 4)
Liu/Sivakova - Dudzińska/Matusiak 3-1 (7, 2, -10, 1)
Urbańczyk/Pawlak - Paszek/Włuczyńska 3-0 (5, 8, 8)
Lublin: Liu, Urbańczyk, Pawlak, Sivakova
Nysa: Dudzińska, Paszek, Włuczyńska, Łacny, Matusiak
JEDYNKA ŁÓDŹ - VICTORIA CHROŚCICE 7-3
Ślązak - Nowak 3-0 (5, 6, 6)
Uchnast - Bratejko 2-3 (6, 8, -5, -8, -13)
Ślązak - Bratejko 3-1 (7, -8, 7, 7)
Gieryń - Nowak 3-0 (4, 1, 6)
Falarz - Szlapa 2-3 (8, -6, 4, -9, -5)
Caban - Gosztyła 3-0 (7, 2, 3)
Falarz - Gosztyła 3-1 (-9, 7, 8, 7)
Caban - Szlapa 3-0 (1, 9, 3)
Ślązak/Caban - Szlapa/Nowak 3-0 (10, 7, 5)
Uchnast/Gieryń - Bratejko/Gosztyła 2-3 (7, -8, 6, -9, -5)
Jedynka: Ślązak, Uchnast, Gieryń, Falarz, Caban
Victoria: Nowak, Bratejko, Szlapa, Gosztyła
Tylko siedmiu widzów oglądało mecz II ligi pomiędzy Jedynką Łódź a Victorią Chrościce. Nasza drużyna nie sprostała rywalkom i uległa 3-7.