Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Odra Wodzisław - GKS Jastrzębie | 2-6 |
Odra II Opole - MKS Gogolin | 8-0 |
Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice | 2-4 |
Raków II Częstochowa - MKS Kluczbork | 1-0 |
Górnik II Zabrze - Carina Gubin | 2-2 |
Olza Godów - KP Kamień | 1-3 |
Wicher Wilchwy - Górnik Boguszowice | 5-4 |
LKS Wierzbie - Małapanew Kuczów | 2-5 |
AP Wyzwolenie Chorzów - Slavia Ruda Śl. | 0-8 |
Rozwój Katowice - GKS Tychy | 5-2 |
Strażak III Mikołów - ATS Ligota Łabędzka | 6-4 |
Arka Gdynia - Odra Opole | 4-2 |
Motor Lublin - Górnik Łęczna | 4-2 |
MKS Kończyce - Cukrownik Chybie | 2-2 |
Stal Żywiec - Spójnia Zebrzydowice | 2-0 |
KS 1905 Krzanowice - Start Pietrowice | 3-2 |
Zgoda Zawada Książęca - Czarni II Gorzyce | 1-1 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 08 marca 2024 08:20
ZAGŁĘBIE LUBIN - GMINA KOBIERZYCE 38-23 (20-11)
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (8), Karolina Kochaniak-sala (7), Daria Michalak (6), Karin Bujnochova (5), Karolina JureŃczyk (4), Joanna Drabik (3), Daria Przywara (3), Patricia Machado matieli (1), Simona Szarkova (1), Monika Maliczkiewicz, Karolina Milczarczyk, Natalia Pankowska, Barbara Zima, Aleksandra ZychGmina Kobierzyce: Zorica Despodovska (4), Magdalena DraŻyk (4), Mariola Wiertelak (4), Lesia Smolinh (3), Anastasiya Melekestseva (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Katarzyna Cygan (1), Oliwia Domagalska (1), Wiktoria KociŃska (1), Aleksandra Kucharska (1), Zuzanna WaŻna (1), Patrycja Chojnacka, Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Viktoriia Saltaniuk
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2024 23:50
MKS LUBLIN - START ELBLĄG 41-20 (18-9)
MKS Lublin: Aleksandra Tomczyk (11), Magda Balsam (4), Aleksandra Olek (4), Daria Szynkaruk (4), Beyza Turkoglu sengul (4), Paulina Masna (3), Magda WiĘckowska (3), Kinga Achruk (2), Joanna Andruszak (2), Oktawia PŁomiŃska (2), Sara Kovarova (1), Romana Roszak (1), Weronika Gawlik, Patrycja Noga, Paulina Wdowiak, Dominika WiĘckowskaStart Elbląg: Nikola GŁĘbocka (3), Klaudia GrabiŃska (3), Paulina Stapurewicz (3), Paulina KuŹmiŃska (2), Tatsiana Pahrabitskaya (2), Weronika Weber (2), Aleksandra WiŚniewska (2), Małgorzata CiĄĆka (1), Moniky Novais bancilon (1), Wiktoria Tarczyluk (1), Maria Pentek, Iga Dworniczuk, Vitoria Macedo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2024 04:09
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - SZCZYPIORNO KALISZ 31-25 (15-11)
Piłka Ręczna Koszalin: Marcelina PolaŃska (7), Nicola Żmijewska (5), Anna MĄczka (4), Hanna Rycharska (4), Gabriela Urbaniak (4), Gabriela Haric (3), Martyna Koper (3), Barbara ChoromaŃska (1), Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Kristina Kubisova, Nikola MĘczykowska, Adrianna Nowicka, Karolina Szajek, Dominika Szynkaruk, Karina BayrakSzczypiorno Kalisz: Sylwia Lisewska (7), Katarzyna Pilitowska (5), Martyna BorysŁawska (3), Wiktoria GliwiŃska (2), Milena Kaczmarek (2), Daria MiŁek (2), Kinga StanisŁawczyk (2), Paulina Kucharska (1), Karolain Lewandowski (1), Katarzyna Czapracka, Agnieszka JaŁoszewska, Branka Konatar, Palina Kukharchyk, Izabela Prudzienica, Katarzyna Wilczek, Oleksandra Zamyshliak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2024 04:09
MKS GNIEZNO - JKS JAROSŁAW ◄ 26-26 (10-13)
Karne: 4-2
MKS Gniezno: Agnieszka Siwka (5), Malwina Hartman (4), Monika ŁĘgowska (4), Magdalena Nurska (4), Marta GiszczyŃska (3), Oliwia Kuriata (3), Nikola Szczepanik (2), Magdalena Widuch (1), Karolina Chojnacka, Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Maja BrzĄkaŁaJKS Jarosław: Edyta Byzdra (7), Wiktoria Kostuch (7), Sylwia Matuszczyk (6), Valiantsina Kozimur (5), Sandra Guziewicz (1), Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Aleksandra LeŚniak , Angelika Luberecka, Anna maria Musakova, Julia Skubacz, Kinga StrÓzik, Hanna Szczotka, Paulina Galas, Martyna Hawryluk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2024 04:09
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - GALICZANKA LWÓW 34-18 (12-9)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Joanna Gadzina (7), Lucyna Sobecka (7), Tatjana Trbovic (4), Karolina Mokrzka (3), Sylwia Radushko (3), Joanna Waga (3), Patrycja KrÓlikowska (2), Matylda Mielewczyk (2), Justyna Świerczek (2), Oliwia Szczepanek (1), Tauani Martins schneider, Karolina Sarnecka, Oliwia SuligaGaliczanka Lwów: Vanessa Lakatosh (7), Svitlana Havrysh (4), Alisa Petriv (2), Olesia Diachenko (1), Anastasiia Dutko (1), Kateryna Haiduk (1), Sofiia Holinska (1), Karina Zdrila (1), Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Anastasiia Tkach, Milana Shukal
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 22 lutego 2024 16:55
GMINA KOBIERZYCE - MKS LUBLIN 30-26 (16-13)
Gmina Kobierzyce: Oliwia Domagalska (4), Małgorzata Buklarewicz (3), Zorica Despodovska (3), Magdalena DraŻyk (3), Anastasiya Melekestseva (3), Lesia Smolinh (3), Zuzanna WaŻna (3), Katarzyna Cygan (2), Patrycja KozioŁ (2), Mariola Wiertelak (2), Natalia Janas (1), Aleksandra Kucharska (1), Patrycja Chojnacka, Beata Kowalczyk, Viktoriia Saltaniuk, Wiktoria KociŃskaMKS Lublin: Stela Posavec (6), Magda WiĘckowska (6), Magda Balsam (5), Daria Szynkaruk (3), Romana Roszak (2), Sara Kovarova (1), Oktawia PŁomiŃska (1), Aleksandra Tomczyk (1), Beyza Turkoglu sengul (1), Kinga Achruk, Joanna Andruszak, Weronika Gawlik, Paulina Masna, Patrycja Noga, Aleksandra Olek, Paulina Wdowiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 22 lutego 2024 06:36
JKS JAROSŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 16-31 (8-12)
JKS Jarosław: Wiktoria Kostuch (5), Edyta Byzdra (3), Sandra Guziewicz (3), Julia Skubacz (2), Paulina Galas (1), Sylwia Matuszczyk (1), Hanna Szczotka (1), Weronika Kordowiecka, Valiantsina Kozimur, Angelika Luberecka, Anna maria Musakova, Kinga StrÓzik, Martyna Hawryluk, Katarzyna Kozimur, Sabina KubisztalZagłębie Lubin: Daria Michalak (8), Karolina Kochaniak-sala (7), Joanna Drabik (3), Adrianna GÓrna (3), Karin Bujnochova (2), Patricia Machado matieli (2), Natalia Pankowska (2), Karolina JureŃczyk (1), Karolina Milczarczyk (1), Daria Przywara (1), Aleksandra Zych (1), Monika Maliczkiewicz, Barbara Zima, Simona Szarkova
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 19 lutego 2024 09:23
GALICZANKA LWÓW - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 20-36 (11-18)
Galiczanka Lwów: Alisa Petriv (8), Svitlana Havrysh (4), Sofiia Holinska (2), Vanessa Lakatosh (2), Anastasiia Tkach (2), Olesia Diachenko (1), Kateryna Kozak (1), Anastasiia Dutko, Kateryna Haiduk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Karina Zdrila, Tetiana Mykoliuk, Milana ShukalPiłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (6), Hanna Rycharska (6), Gabriela Urbaniak (6), Kristina Kubisova (5), Aleksandra ZaleŚny (5), Barbara ChoromaŃska (2), Marcelina PolaŃska (2), Karina Bayrak (1), Martyna Koper (1), Adrianna Nowicka (1), Karolina Szajek (1), Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Nikola MĘczykowska, Dominika Szynkaruk, Nicola Żmijewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 18 lutego 2024 13:03
SZCZYPIORNO KALISZ - MKS GNIEZNO 26-29 (11-14)
Szczypiorno Kalisz: Katarzyna Wilczek (5), Wiktoria GliwiŃska (3), Sylwia Lisewska (3), Daria MiŁek (3), Katarzyna Pilitowska (3), Milena Kaczmarek (2), Kinga StanisŁawczyk (2), Oleksandra Zamyshliak (2), Katarzyna Czapracka (1), Branka Konatar (1), Paulina Kucharska (1), Martyna BorysŁawska, Karolain Lewandowski, Izabela Prudzienica, Nikola FaliŃska, Palina KukharchykMKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (10), Magdalena Nurska (8), Marta GiszczyŃska (4), Żaneta Lipok (4), Zofia Bartkowiak (2), Nikola Szczepanik (1), Karolina Chojnacka, Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Oliwia Kuriata, Agnieszka Siwka, Maria TanaŚ, Weronika WabiŃska, Magdalena Widuch, Maja Schlabs
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 17 lutego 2024 07:07
START ELBLĄG - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 30-28 (14-19)
Start Elbląg: Weronika Weber (8), Aleksandra WiŚniewska (6), Tatsiana Pahrabitskaya (5), Paulina Stapurewicz (5), Klaudia GrabiŃska (4), Małgorzata CiĄĆka (1), Nikola GŁĘbocka (1), Paulina KuŹmiŃska, Moniky Novais bancilon, Wiktoria Tarczyluk, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃskaPiotrcowia Piotrków Tryb.: Joanna Waga (11), Joanna Gadzina (4), Patrycja KrÓlikowska (3), Matylda Mielewczyk (3), Lucyna Sobecka (3), Karolina Mokrzka (2), Tauani Martins schneider (1), Sylwia Radushko (1), Daria Grobelna, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga, Oliwia Szczepanek, Tatjana Trbovic
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 15 lutego 2024 06:34
ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS LUBLIN 27-27 ► (16-15)
Karne: 4-5
Zagłębie Lubin: Karin Bujnochova (7), Karolina Kochaniak-sala (5), Patricia Machado matieli (4), Daria Michalak (4), Joanna Drabik (2), Adrianna GÓrna (2), Daria Przywara (2), Jovana MilojeviĆ (1), Karolina JureŃczyk, Monika Maliczkiewicz, Barbara Zima, Karolina Milczarczyk, Natalia Pankowska, Simona Szarkova, Aleksandra ZychMKS Lublin: Magda Balsam (6), Stela Posavec (6), Romana Roszak (5), Joanna Andruszak (3), Kinga Achruk (2), Aleksandra Tomczyk (2), Oktawia PŁomiŃska (1), Daria Szynkaruk (1), Magda WiĘckowska (1), Weronika Gawlik, Sara Kovarova , Patrycja Noga, Beyza Turkoglu sengul , Paulina Wdowiak, Paulina Masna, Dominika WiĘckowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 14 lutego 2024 00:27
MKS GNIEZNO - GALICZANKA LWÓW 28-21 (14-10)
MKS Gniezno: Żaneta Lipok (8), Magdalena Nurska (5), Monika ŁĘgowska (4), Oliwia Kuriata (3), Nikola Szczepanik (3), Malwina Hartman (2), Marta GiszczyŃska (1), Agnieszka Siwka (1), Magdalena Widuch (1), Karolina Chojnacka, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Weronika WabiŃska, Zofia Bartkowiak, Dominika Hoffmann, Maja SchlabsGaliczanka Lwów: Olesia Diachenko (5), Vanessa Lakatosh (5), Anastasiia Dutko (4), Kateryna Kozak (3), Svitlana Havrysh (2), Anastasiia Tkach (1), Karina Zdrila (1), Kateryna Haiduk, Sofiia Holinska, Alisa Petriv, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Tetiana Mykoliuk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 48